Masko Country Mobilya

Country mobilya tarzını evinizde görmek aynı zamanda kaliteli mobilya ile tanışmak için sizlerde yüzlerce müşterimiz gibi Piraye Mobilya MASKO mağazasına gelerek Country koleksiyonumuz ile tanışabilirsiniz. 

Country demek doğa demek bahar demektir. Bahar geldiğinde sizin de içiniz kıpır kıpır oluyor mu? Yemyeşil ağaçlara, rengârenk çiçeklere sarılmak istiyor musunuz? Cevabınız “Evet” ise ve bu duyguya aşıksanız, doğanın her renginin evinizde olmasından huzur duyacaksanız mutluluğunuzu dört mevsim yaşamanızı sağlayacak bir ev dekorasyonu stili karşınızda: Country mobilya! 

Country dekorasyon; kırsal hayata, dolayısıyla doğaya ve nostaljiye vurgu yapıyor. Bu nedenle country dekorasyon örneklerinde bol bol ahşap, çiçek ve doğayla ilgili detaylar kullanılıyor. Eskitme mobilyalar ile beraber beyaz ve pastel tonlar, bu dekorasyon tarzı için olmazsa olmaz.

Country mobilya dünyasıyle tanışmak istiyorsanız sizide dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO Mobilya kentindeki Piraye Mobilya mağazamıza bekliyoruz.

Masko Country Mobilya